Британська Рада оголошує конкурс на грантову підтримку на проведення віртуальних локальних тренінгів з використанням методології "Активні Громадяни".

Участь у конкурсі можуть взяти учасники, що успішно завершили віртуальні воркшопи для фасилітаторів (жовтень 2020 року, січень-лютий 2021 року, червень-липень 2021 року, жовтень 2021). Партнери програми "Активні Громадяни", від яких ми не отримали річний звіт про партнерство, до участі в конкурсі не допускаються.

Період проведення тренінгів: вересень 2022 р. - листопад 2022 р.

Максимальний бюджет серії тренінгів становить 60,000 грн.

Для участі в конкурсі необхідно подати заповнену заявку з бюджетом (форма заявки знаходиться у розділі "Завантаження" цієї сторінки) на електронну адресу: activecitizens@britishcouncil.org.ua.  

Частково заповнені заявки не приймаються до розгляду. 

Останній термін подачі заявки на отримання фінансової підтримки проведення серії локальних тренінгів: 31 серпня 2022 о 23:59.

Результати розгляду заявок на фінансування серії локальних тренінгів: 12 вересня 2022 р.

Детальна інформація - в інструкції, що знаходиться у розділі "Завантаження". 

Типи, теми та пріоритети тренінгів

Конкурс передбачає підтримку серії тренінгів, кожен з яких має відповідати одному з наступних пріоритетів: 

Пріоритет 1: Тренінг "Активні Громадяни" з такими обов’язковими блоками: 
1.Ідентичність та культура;
2.Міжкультурний діалог;
3.Громада;
4.Соціальна дія; 
Тренінг може включати тематичний модуль відповідно до діяльності партнера або за запитом від цільової аудиторії. Цей модуль має доповнювати попередні. 

Пріоритет 2. Тематичний тренінг з використанням методології “Активні Громадяни”
Тренінг може бути розроблено відповідно до напрямку діяльності вашої організації, але з врахуванням, що не менше 50% програми складає методологія «Активні Громадяни» з включенням всіх чотирьох блоків.   

N.B. При оцінці заявок більшу перевагу матиме Пріоритет 1 над Пріоритетом 2.   

Конкурс відбувається в межах проєкту "Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості" (SC3), який фінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні.

Проєкт "Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості" (SC3) розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні. Він співфінансується Британською Радою та Європейським Союзом, та здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО "Міцна громада", ГО "Молодіжна Платформа", та Херсонським обласним благодійним фондом "Об’єднання", що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

У випадку питань звертайтесь за адресою activecitizens@britishcouncil.org.ua з приміткою "підтримка локальних тренінгів".