Адвокація та партнерство для молодіжних рад
Програма адвокації

Як молодіжні ради можуть посилити свою інституційну спроможність та вплив? Як комунікувати та адвокувати молодіжні ідеї та налагоджувати партнерство з місцевою владою? Як стати впливовою та ефективною організацією, активним голосом молоді в громаді? 

Молодіжні ради, які брали участь в тренінговій програмі з адвокації та партнерства знають відповіді на всі ці питання. Тому що вони взяли участь в тренінгу з адвокації та партнерства, мали можливість розробити адвокаційну кампанію та отримати фінансову та консультаційну підтримку в межах їх реалізації.  

Чотирнадцять молодіжних рад з різних регіонів України розпочали свої кампанїі в березні 2021 року та вже досягли значних результатів. Їх теми були сфокусовані: на прийняття бюджету участі для шкіл,  створення молодіжних центрів та молодіжних рад, розробка та затвердження місцевих програм з безпеки дорожнього та велосипедного руху тощо. Всі ці ідеї були розроблені та адвокатовані молоддю і відображають шляхи вирішення місцевих проблем. 

В межах проєкту були розроблені посібник “Адвокація для молодіжних рад”, який включає рекомендації експертів для реалізації ефективної адвокаційної кампанії та збірник “Приклади адвокаційних кампаній”, які грунтуються на досвіді молодіжних рад. Ці матеріали можуть бути завантажені з веб-сайту. 

Проєкт  реалізований ГО «Агенція сталого розвитку «Хмарочос» та ГО «Асоціація молодіжних працівників України» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні та Британської Ради в Україні.