Навчальна онлайн програма для творців політик та представників сектору культурних та креативних індустрій. 

Про програму

Підтримка креативної економіки - навчальна онлайн-програма для творців політик та представників сектору культурних та креативних індустрій. Створена Cultural Associates Oxford та Британською Радою, цього разу програма вперше адаптована для України.

Цей курс для тих, хто прагне мати об’ємне розуміння культурних та креативних індустрій. Ви дізнаєтесь, як саме цей сектор розвивався у Великій Британії, і разом з українськими колегами зможете поміркувати, як варто адвокатувати й розвивати культурні та креативні індустрії в сьогоднішній Україні.

Запрошуємо до участі розробників політик, представників міст, секторальних асоціацій, креативних хабів, а також представників різних секторів культурних і креативних індустрій та освітян.

Всі матеріали курсу доступні українською мовою. Обіцяємо нові підходи та інструменти як саме можна плекати розвиток креативної економіки на рівні міста, регіону та країни. Також курс є нагодою розширити мережу професійних контактів із сектору.

Навчання триватиме п’ять тижнів онлайн. Разом із модулями для самостійного опрацювання на учасників чекають фасилітовані сесії онлайн для обговорення матеріалів із колегами по сектору.

Учасники отримають сертифікат про проходження навчання від Британської Ради та Cultural Associates Oxford.

Залиште нам ваші контакти, аби вчасно дізнатись про старт нового набору на програму.