Навчальна поїздка для менеджерів українських креативних хабів

Що таке креативний хаб?

Креативний хаб – місце, офлайн або онлайн, що об’єднує творчих людей. Креативні хаби відрізняються за розміром та фокусом, проте хаб є хабом, коли він допомагає інституціям співпрацювати, розвиває екосистему креативної економіки та формує професійні\галузеві спільноти.

Креативні хаби є одним із ключових елементів екосистеми креативних індустрій. Спільно із програмою ЄС House of Europe  протягом 2019-2022 років ми працювали над розбудовою спроможності українських креативних хабів. Також нашою метою було встановлення нових зв’язків і партнерств між креативними хабами в Україні, ЄС і Британії.

Перша навчальна подорож відбулася в лютому 2020. Вісім менеджерок креативних хабів із Києва, Одеси, Львова, Харкова, Дніпра та Маріуполя відвідали Велику Британію (Ліверпуль і Манчестер). Подорож була організована у співпраці з британською компанією Baltic Creative CIC

Наступні заплановані подорожі не відбулись через пандемію, а потім війну. Під час пандемії замість навчальних подорожей ми розробили для менеджерів креативних хабів навчальну онлайн-програму Digital Lab: менеджери креативних хабів.