Гранти на розвиток політик для креативної економіки

Ми підтримуємо напрацювання стратегічних підходів для розвитку креативної економіки в Україні.

Раз на рік ми пропонуємо фінансування на співпрацю із британськими партнерами для дослідження однієї або декількох складових екосистеми креативних індустрій в Україні та спільне напрацювання рекомендацій.

2021-2022

У 2021 році ми надали грант Міністерству культури та інформаційної політики на спільний проєкт із Центром економічного відновлення – незалежною платформою, що надає аналітичну підтримку Кабінету міністрів України – та британською компанією Counterculture. Разом партнери досліджували підприємницьку освіту в креативних індустріях в Україні.

Робота над дослідженням тривала з листопада 2021 до травня 2022 року. Основне його завдання – визначити основні виклики на рівні політик в системі освіти в креативних індустріях в Україні, вивчити релевантні підходи у Великій Британії та надати рекомендації для уряду України.

Рекомендації структуровані як список інтервенцій для запровадження державними установами, партнерами із розвитку та закладами вищої освіти. Інтервенції направлені на допомогу освіті для креативних індустрій відновитись та розвиватись після війни у коротко -, середньо-  та довгостроковій перспективі.

2022-2023

У 2022 році проєкт передбачав роботу Міністерства культури та інформаційної політики України, Українського культурного фонду та британської компанії Counterculture LLP над розробкою рекомендацій щодо використання прав інтелектуальної власності для творців. Результати проєкту ви можете знайти у "Завантаженнях" внизу цієї сторінки.