“Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Програма стартувала в 2009 році та реалізується більше ніж у 78 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії, Північної та Південної Америки.

Мета програма полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

В Україні проект розрахований на розвиток серед молоді знань та навичок, які б сприяли міжкультурному діалогу та вирішенню конфліктів в масштабі всієї України, насамперед на Сході України.

В межах проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3) Британська Рада та три спів-заявники  ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонський регіональний благодійний фонд «Об’єднання» планують організувати 23 локальні та 24 обласні пітчинги проєктів соціальної дії у 2020-2023 роках. Проєкт «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3) співфінансується Британською Радою та Європейським Союзом.

В межах програми House of Europe, що фінансується Європейським Союзом, Британська Рада організовує Active Citizens Camps - платформи для розвитку лідерського потенціалу та соціальної відповідальності молоді, поширення досвіду, генерації ідей, усвідомлення можливостей для підвищення спроможності громад. 

У цьому розділі

Конкурс на проведення оцінки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3).

Британська Рада оголошує конкурс на проведення оцінки результатів і впливу проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), далі («Проєкт»), що фінансуєть