Жінка з книжкою

Корисну інформацію про різні аспекти професійного розвитку викладачів та вдосконалення викладання ви знайдете, скориставшись наступними ресурсами:

  1. Звіт за підсумками першого року Програми вдосконалення викладання у вищій освіті України (доступний англійською мовою), з яким можна ознайомитися за посиланням.
  2. Лекція «Досконалість викладання – досвід Великої Британії» Дага Паркіна, головного експерта з програм лідерства та менеджменту Advance HE, що відкривала форум «Досконалість викладання і навчання у вищій освіті» у 2021 році (доступна англійською мовою з українськими субтитрами). Дивіться відео на YouTube.
  3. Стаття «Викладання математики у воєнний час» Анастасії Яковенко, викладачки математики Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, який з перших днів війни перебуває під окупацією росії. Анастасія поділилися своїм досвідом викладання та взаємодії зі студентами, родиною та друзями у воєнний час. 
  4. Стаття «Вчимося викладати у воєнний час» Ольги Яшенкової, доцента кафедри англійської філології та міжкультурної комунікації Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У матеріалі Ольга розповідає про свій досвід викладання під час війни в Україні та як військова агресія росії вплинула на її взаємодію зі студентами та близькими людьми.