В рамках Програми вдосконалення викладання у вищій освіті України ми розпочинаємо серію вебінарів на теми, актуальні для викладачів закладів вищої освіти: розвиток креативності у студентів, оцінювання їхніх знань, використовування новітніх технологій у викладанні тощо.

Під час вебінарів українські та британські спікери поділяться власними успішними прикладами роботи зі студентами різних дисциплін та познайомлять з освітніми кейсами використання сучасних підходів до викладання.

Минулі сесії:

Банер вебінару "EdTech у вищій освіті – практичні поради"

EdTech у вищій освіті – практичні поради

Сучасна освіта вимагає сучасних підходів до викладання, де значне місце займають технології. Як саме цифрові технології та інструменти пов’язані із викладанням та педагогікою? Як зробити навчання студентів цікавим та інтерактивним і водночас ефективним? Які корисні ресурси та застосунки мають бути збереженими у браузері кожного сучасного викладача?

Date
Четвер 17 лютого 2022 -
15:00 до 16:30
Жінка чіпляє стікер на дошку

Як креативно навчати креативності? Практичні кейси

Якщо вас цікавлять креативні підходи у викладанні і навчанні у вищій освіті, запрошуємо на вебінар, під час якого спікери поділяться прикладами застосування креативності у власній практиці.

Date
Четвер 28 жовтня 2021 -
15:00 до 16:00