Перший онлайн табір Активних Громадян завершився реалізацією проєктів соціальної дії. 8 команд учасників під чуйним менторством фасилітаторів  мали змогу застосувати на практиці навички з проєктного менеджменту та взаємодії, які вони отримали під час таборових сесій. Серед підтриманих ініціатив:  

  • EcoArtTalks – серія навчальних тренінгів з розписування еко торбинок, що покликані розвинути еко-грамотність та творчий потенціал серед молоді громади на базі закладів неформальної освіти.  

Чортків Тернопільська обл. Запоріжжя, Дніпро. 

Команда проєкту: Петльована Яна, Галайда Дар’я, Ксенія Андреєва. 

Більше інформації тут.

  • Дубкроcсінг_UA – проведення флеш-мобу з посадки жолудів у 20 областях України, за для підвищення екологічної свідомості молоді та збереження генофонду старовікових дерев.   

Команда проєкту: Несват Тетяна, Наталія Пастух. 

Більше інформації тут.

  • «PRO активних громадян» – проведення онлайн заходу за участі засновників соціальних проєктів й спільноти активних громадян для обміну досвідом між досвідченими та починаючими активістами. А також зйомка мотиваційних відео-роликів, основною ціллю яких є спонукання молоді до активної участі у проєктах соціальної дії та житті громади. 

Команда проєкту: Магеррамова Анастасія, Шатіло Павло, Владислав Ковтуненко, Діана Кравчук, Андрій Литвиненко. 

Більше інформації тут.

  • «Kapu$ta Двіж!» – організація змістовного дозвілля членів громади шляхом створення клубів фінансової грамотності, підтримка проєкту через навчальну веб- сторінку, присвячену основам підприємництва із залученням спікерів на теми фінансів й тематично-направлених блогерів. Також проведення 2-х сесій настільних ігор з розвитку фінансової обізнаності, що сприятиме підвищенню фінансової грамотності молоді віком 14-25 років. 

Великогаївська, Медвинська та Смизька ОТГ.

Команда проєкту: Олеся Спесивцева, Ірина Семирко, Галина Руднік, Вікторія Костюк. 

Більше інформації тут.

  • Нові горизонти – створення тематичної онлайн платформи про можливості навчання для молоді в Україні та закордоном за для збільшення рівня обізнаності серед молоді віком 14-22 років, а також подальша підтримка через соціальні мережі (Instagram, Facebook, Telegram). 

ОТГ Закарпатської, Запорізької, Харківської, Херсонської областей.  

Команда проєкту: Жиронкіна Вікторія, Таїсія Сазонова, Мяхпуль Мірсалієва Маргарита Горохова. 

Більше інформації тут.

  • Операція #ТуризмОб'єднує – промоція туристичного потенціалу громад України через соціальні мережі, що сприятиме підвищенню туристичного потенціалу 50-ти мальовничих та мало-відомих локацій громади.   

Команда проєкту: Микита Петухов, Ірина Джуфер, Роман Лоза, ГО "Фортеця добродійності".  

Більше інформації тут.

  • ОсобливаЯ – створення мобільної соціальної фотовиставки для висвітлення історій 14-ти жінок, що руйнують стереотипи у суспільному житті.  

м. Київ  

Команда проєкту: Горобцов Інокентій, Тимошенко Вікторія, Сушко Тетяна, Полянчикова Олександра, Галак Ольга , Баловіна Неоніла. 

Більше інформації тут.

  • Я – автор свого життя! – створення та презентація серії відеороликів про молодих успішних людей, що мають на меті змотивувати молодь: усвідомити власну ідентичність, розвивати свій потенціал та повірити у власні сили й бути соціально-активними членами громади.   

Тернопільщина,  Львівщина 

Команда проєкту: Наталія Ожибко, Марія Макаревич. 

Більше інформації тут.

Табір Активних Громадян реалізується Британською Радою і є частиною програми House of Europe, що фінансується Європейським Союзом.  

Про враження від першого онлайн табору та досвід наших учасників, помилки й здобутки читайте тут

Слідкуйте за оновленнями та новими можливостями для випускників програм House of Europe на сайті та у соціальних мережах.