Конкурсний відбір майстрер-фасилітаторів програми «Активні громадяни»

Британська Рада в Україні оголошує конкурс на виконавчого партнера для розробки та проведення тематичного тренінгу/тренінгів для представників молодіжних центрів. 

Тематичні тренінги будуть впроваджені Міністерством молоді та спорту України та Всеукраїнським молодіжним центром за підтримки програми «Активні громадяни» Британської Ради в Україні та за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні у рамках Фонду запобігання конфліктів, сприяння стабільності та безпеці.  

Мета тематичних тренінгів – підсилити спроможність молодіжних центрів України, надавши їм знання та навички з необхідних тем для підтримки розбудови соціальної згуртованості місцевих громад.  

Цільова аудиторія – керівники, працівники та волонтери молодіжних центрів, молодіжні працівники, працівники структурних підрозділів, відповідальним за роботу з молоддю, усі, хто є дотичний до роботи з молоддю та хоче підвищити свої менеджерські компетенції. 

Конкурс складається із 4 ЛОТів за темами тренінгів. Організація може обрати для себе один або декілька ЛОТів для надання Пропозиції на участь у Конкурсі. Пропозиція на кожен ЛОТ має бути подана окремо. 

Теми тренінгів: 

1. Фінансова сталість молодіжного центру – 27-29 вересня* 
2. Проектний менеджмент – 7-9 жовтня*
3. Цифрові компетенції – 21-23 жовтня*
4. Розвиток волонтерства у молодіжному центрі – 4-6 листопада* 

Максимальна сума гранту на розробку та проведення одного тематичного тренінгу -  56,000 грн. 

Останній термін подачі заявок - 5, 12, 19, 26 вересня для кожного з лотів відповідно до дат їх проведення.

Як взяти участь у конкурсі

Для участі у конкурсі ознайомтесь із технічним завданням наприкінці цієї сторінки, та надішліть документи зі списку нижче на адресу activecitizens@britishcouncil.org.ua з приміткою "Тематичні тренінги для молодіжних центрів". Останній термін подачі заявок - 5, 12, 19, 26 вересня для кожного з лотів відповідно до дат їх проведення.

1) Заповнену Пропозицію за формою у Додатку 1;
2) Бюджет відповідно до шаблону у Додатку 2.
3) Реєстраційні документи:
Свідоцтво про державну реєстрацію;
Свідоцтво платника податків;
Витяг з ЄДРПОУ. 

Критерії відбору

Пропозиції будуть оцінюватися на основі таких критеріїв: 

  • Програма тренінгу 
  • Організаційна спроможність та наявність попереднього досвіду у визначеній сфері 
  • Мотивація 
  • Врахування екологічного, гендерного та інклюзивного аспектів
  • Обґрунтованість бюджету  

Активності програми “Активні Громадяни” у 2021-2022 році відбуваються за підтримки Посольства Великої Британії в Україні. 

У випадку питань звертайтесь за адресою activecitizens@britishcouncil.org.ua з приміткою "Тематичні тренінги для молодіжних центрів".