Пітчинг проєктів соціальної дії у м.Нова Каховка
Пітчинг проєктів соціальної дії

З 14 по 18 червня 2021 року у Новокаховській ТГ відбувся пітчинг на рівні громади в межах проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3).

Пітчинг проєктів – конкурс проєктів соціальної дії за фінансової підтримки Європейського Союзу та Британської Ради у співфінансуванні з органами місцевого самоврядування.

Проєкт соціальної дії – проєкт спрямований на позитивні соціальні зміни у громаді.

Хто міг взяти участь?

Взяти участь у пітчингу могли активні громадяни, які планують проєкт соціальної дії для розвитку своєї громади офлайн або онлайн та бажали отримати фінансову підтримку на його реалізацію.

Деталі участі у конкурсі (пітчингу) на рівні громади

У Конкурсі проєктів могли брати участь мешканці Новокаховської ТГ віком від 18 років, які мали ідею щодо покращення життя громади, розвитку співпраці з місцевими органами влади для вирішення проблемних питань та досягнення спільної мети.

Всі проєкти мають бути реалізовані до 21 листопада 2021 року. Звітування за реалізовані проєкти надаються до 10 грудня 2021 року.

Які були вимоги до проєкту?

Проєкт повинен був базуватися на загальновизнаних суспільних цінностях, бути добре спланованим та стосуватися локально-глобальних зв’язків.

Проєкти могли бути спрямовані на:

 • зміцнення соціальної згуртованості в Україні;
 • створення та зміцнення зв’язків між волонтерами, владою, бізнесом та іншими учасниками суспільних процесів;
 • підтримку людей старшого віку та сприяння поширенню інклюзії (підвищення рівноправного доступу до середовища громади, зокрема людей з інвалідністю);
 • сприяння розвитку молоді, популяризації активної громадянської позиції та формування лідерських якостей;
 • сприяння ментальному здоров'ю жителів громад в умовах соціального дистанціювання;
 • сприяння досягненню гендерної рівності та забезпечення дотримання рівності прав та можливостей;
 • сприяння покращенню стану навколишнього середовища;

Ось приклади ідей для проєктів соціальної дії:

 • Креативний простір: створення креативних елементів та мальовничих куточків благоустрою на вулицях міста.
 • Проведення заходів з метою підвищення рівня здоров’я молоді, безпечного способу життя та культури здоров'я серед молоді.
 • Екологічні та туристичні ідеї: прокладання еко-стежок, створення нових туристичних атракцій тощо
 • Творчі ініціативи: розвиток змістовного дозвілля молоді, молодіжні події, заходи тощо.
 • Ідеї, спрямовані на забезпечення доступу до громадських та туристичних об'єктів для людей з інвалідністю.

Бюджет проєкту:

На один проєкт соціальної дії надавалося до 30 000 грн.

Загальний бюджет пітчингу - 300 000 грн:

 • 150 000 грн надавала Новокаховська міська рада
 • 150 000 грн надавалося в межах проєкту "Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)"

Організатори Конкурсу:

1. Благодійний фонд «Об’єднання»
2. Новокаховська міська рада
3. Британська Рада та Європейський Союз, в межах проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3)
4. АРР “Таврійського об'єднання територіальних громад”.
5. Комунальне підприємство «Агенція регіонального розвитку» Новокаховської міської ради

Переможці онлайн-пітчингу проєктів соціальної дії в Новій Каховці Херсонської області:

No Назва Підтримка в межах проєкту SC3 Підтримка органу влади Власний внесок та внесок інших партнерів Мета проекту
1 Волейбольний бум 0.00 30,000.00 9,370.00 Створення інклюзивного волейбольного простору для підвищення рівня фізичного та психологічного здоров’я молоді та мешканців м. Нова Каховка.
2 Магія добра 29,950.00 0.00 27,899.00 Збір вживаних речей від небайдужих громадян, їх сортування, приведення до ладу та подальша адресна роздача сім’ям зі складними життєвими обставинами.
3 Відчуй своє майбутнє 29,986.00 0.00 7,417.00 Створення молодіжної студії «Відчуй своє майбутнє» для спряння гармонійному розвитку молоді, всебічної підтримки малозабезпечених молодих сімей та виховання громадської активності.
4 Адвокаційна підготовка до запуску Школи асистентів для людей з інвалідністю 10,308.24 0.00 450.00 Ініціювання вирішення проблеми відмежування суспільства від дітей з інвалідністю через навчання асистентів для дітей з інвалідністю.
5 Шаховий всесвіт 29,980.00 0.00 19,800.00 Створення відкритого інклюзивного розвиваючого простору для активного дозвілля громадян з особливими потребами та мешканців м. Н. Каховка.
6 Я - дослідник 0.00 29,660.00 7,070.00 Створення платформи “Я-дослідник” для активізації членів громади та її залучення  до формування культури інженерного мислення і винахідницьких здібностей у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
7 Повір у себе-будь у формі 0.00 29,750.00 9,530.00 Cтворення  сучасного спортивного осередку на базі навчального закладу для зміцнення здоров'я  молоді  вразливих верств населення  Новокаховської громади.
8 Готуємо по-сучасному 30,000.00 0.00 60,000.00 Створення сучасного освітнього простору для здобувачів освіти з  професії «Кухар» з метою популяризації робітничих професій серед молоді.
9 Відродження слави Місто-сад 16,444.00 0.00 4,600.00 Залучення громади до відродження культури озеленення через заходи із захисту зелених насаджень в місті Нова Каховка.

Загальна інформація:

«Активні Громадяни» – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку, яка реалізовується в Україні з 2014 р.

Організації – національні партнери: 

 • Херсонський Обласний Благодійний Фонд «Об’єднання»
 • Громадська організація «Міцна громада»
 • Громадська організація «Молодіжна платформа»

Проєкт «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3) розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні. Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО “Міцна громада”,  ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України за винятком тимчасово окупованих територій.

Європейський Союз, представлений Європейською Комісією.

Британська Рада – це міжнародна організація Сполученого Королівства, що працює у більш ніж 100 країнах на шести континентах. Мета діяльності – розширення культурних відносин та розповсюдження освітніх можливостей.