Локальний пітчинг у Нововолинську

З 09 по 12 березня 2021 року у Нововолинській ТГ відбувся пітчинг на рівні громади в рамках проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3)

Пітчинг проєктів – конкурс проєктів соціальної дії за фінансової підтримки Європейської Комісії та Британської Ради у співфінансуванні з органами місцевого самоврядування.

Проєкт соціальної дії – проєкт спрямований на позитивні соціальні зміни у громаді.

Хто міг взяти участь?

Взяти участь у пітчингу могли активні громадяни, які планували проєкт соціальної дії для розвитку своєї громади офлайн або онлайн та бажали отримати фінансову підтримку на його реалізацію.

Деталі участі у конкурсі (пітчингу) на рівні громади

У конкурсі проєктів могли брати участь мешканці громади Нововолинської ТГ від 18 років, які мали ідею щодо покращення життя громади, розвитку співпраці з місцевими органами влади для вирішення проблемних питань та досягнення спільної мети.

Всі проєкти мають бути реалізовані до 13 серпня 2021 року. Звітування за реалізовані проєкти надаються до 13 вересня 2021 року. 

Які були вимоги до проєкту?

Проєкт повинен був базуватися на загальновизнаних суспільних цінностях, бути добре спланованим та стосуватися локально-глобальних зв’язків.

Проєкти могли бути спрямовані на:

 • зміцнення соціальної згуртованості в Україні;
 • створення та зміцнення зв’язків між волонтерами, міською владою, бізнесом та іншими учасниками суспільних процесів;
 • підтримку людей старшого віку та сприяння поширенню інклюзії (підвищення рівноправного доступу до середовища громади, зокрема людей з інвалідністю); 
 • сприяння розвитку молоді, популяризації активної громадянської позиції та формування лідерських якостей;
 • сприяння ментальному здоров'ю жителів громад в умовах соціального дистанціювання;
 • сприяння досягненню гендерної рівності та забезпечення дотримання рівності прав та можливостей;
 • сприяння покращенню стану навколишнього середовища.

Ось приклади ідей для проєктів соціальної дії:

 • креативний простір: створення креативних елементів та мальовничих куточків благоустрою на вулицях міста;
 • проведення заходів з метою підвищення рівня здоров’я молоді, безпечного способу життя та культури здоров'я серед молоді;
 • екологічні та туристичні ідеї: прокладання еко-стежок, створення нових туристичних атракцій тощо;
 • творчі ініціативи: розвиток змістовного дозвілля молоді, молодіжні фестивалі, події, заходи тощо;
 • ідеї, спрямовані на забезпечення доступу до громадських та туристичних об'єктів для людей з інвалідністю.

Бюджет проєкту:

На один проєкт соціальної дії надавалося до 30 000 грн

Загальний бюджет пітчингу 300 000 грн, з них:

 • 150 000 грн надавала Нововолинська міська рада
 • 150 000 грн надано в межах проєкту "Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)"

Організатори Конкурсу:

 • Громадська організація «Молодіжна платформа”
 • Нововолинська міська рада
 • Британська Рада та Європейський Союз, представлений Європейською Комісією, в рамках проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3)
 • Молодіжний центр “Нові крила” 

Переможці онлайн-пітчингу проєктів соціальної дії в Нововолинську:

No Назва Підтримка в межах проєкту SC3 Підтримка органу влади Підтримка органу влади Мета проекту
1 Стіни не мовчать 29800 0 56000 Створення мистецького проєкту з п'яти стінописів та муралу на території Нововолинської громади для поєднання сучасних вуличних культур з українською літературою дисидентів.
2 Настолка 27000 0 0 Створення мобільного дозвілевого клубу «Настолка» для соціалізації молодих людей з інвалідністю.
3 "KillClothes" 0 15000 8500 Проведення акції щодо повторного використання, раціональної утилізації та умовно «екологічної» ліквідації вживаного одягу, взуття та аксесуарів.
4 Медіа студія "PROJECTOR_nv" 29100 0 36000 Створення освітньої курсу та медіа студії на базі Молодіжного центру “Нові крила” у Нововолинську для розвитку молоді і створення якісного україномовного контенту.
5 Туризм як тренд дозвілля сучасної молоді 0 29860 14100 Вдосконалення туристсько-краєзнавчої роботи в закладі освіти: проведення піших та велопоходів, краєзнавчих експедицій; проведення занять туристсько-спортивних гуртків; проведення змагань; дослідження природних та історичних пам'яток рідного краю та заохочення підлітків до активних занять спортивним туризмом.
6 Музей #БезМеж 0 30000 0 Cтворення майстер – клас майстерні для навчання із різних технік народного та сучасного мистецтва та облаштування дитячої зони для сімейного комфорту. Популяризація музею серед усіх категорій населення як простору для вивчення, дослідження історії, мистецтва, культури.
7 Здорова нація 0 30000 6000 Залучення дітей та молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом та боротьба із шкідливими звичками серед молоді.
8 "Бути екосвідомим - просто!" 29800 11000 0 Розвиток обізнаності про важливість переходу до екосвідомого споживання серед мешканців громади шляхом фільмування 10 серії відео лекцій від ZERO WASTE Lviv та створення стріт-арту на тему екосвідомості.
9 Пряник для Друга 29900 0 0 Створення осередку денного перебування (дозвілевого клубу) для забезпечення фінансової, інтегральної і психологічної підтримки молоді з інвалідністю.
10 The cycling club Велоклуб "Пекельногарячі Колеса"  0 30000 0 Створення та встановлення велопарковки на території школи. Заснуватання велоклубу «BoilingHotWheels» (пекельногарячі колеса. Вивчення та закріплення на практиці правил дорожнього руху для велосипедистів. Пропагування серед учнів, батьків, працівників ліцею та в цілому громади здоровий спосіб життя, поширювання екологічного способу мислення та популяризування велосипедного руху.

Загальна інформація:

«Активні Громадяни» – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку, яка реалізовується в Україні з 2014 р.

Організації – національні партнери: 

 • Херсонський Регіональний Благодійний Фонд «Об’єднання»
 • Неурядова організація «Міцна громада»
 • Неурядова організація «Молодіжна платформа»

Проєкт «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3) розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні. Він співфінансується Британською Радою та Європейським Союзом, та здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським регіональним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Європейський Союз, представлений Європейською Комісією.

Британська Рада – це міжнародна організація Сполученого Королівства, що працює у більш ніж 100 країнах на шести континентах. Мета діяльності – розширення культурних відносин та розповсюдження освітніх можливостей.