Пітчинг у Рудківській територіальній громаді
©

Британська Рада

З 27 вересня по 01 жовтня  2021 року у Рудківській ТГ Львівської області відбувся онлайн - пітчинг на рівні громади в рамках проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3) 

Пітчинг проєктів - конкурс проєктів соціальної дії за фінансової підтримки Європейської Комісії та Британської Ради у співфінансуванні з органами місцевого самоврядування. 

Проєкт соціальної дії – проєкт спрямований на позитивні соціальні зміни у громаді. 

Хто міг взяти участь? 

Взяти участь у пітчингу могли активні громадяни, які планували проєкт соціальної дії для розвитку своєї громади офлайн або онлайн та бажали отримати фінансову підтримку на його реалізацію.

Деталі участі у конкурсі (пітчингу) на рівні громади 

У Конкурсі проєктів могли брати участь мешканці Рудківської територіальної громади від 18 років, які мали ідею щодо покращення життя громади, розвитку співпраці з місцевими органами влади для вирішення проблемних питань та досягнення спільної мети. 

Всі проєкти мають бути реалізовані до 04 березня 2022 року. Звітування за реалізовані проєкти надаються до 04 квітня 2022 року.

Які були вимоги до проєкту? 

Проєкт повинен був базуватися на загальновизнаних суспільних цінностях, бути добре спланованим та стосуватися локально-глобальних зв’язків. 

Проєкти моглф бути спрямовані на:

 • зміцнення соціальної згуртованості в Україні;
 • створення та зміцнення зв’язків між волонтерами, міською владою, бізнесом та іншими учасниками суспільних процесів;
 • підтримку людей старшого віку та сприяння поширенню інклюзії (підвищення рівноправного доступу до середовища громади, зокрема людей з інвалідністю); 
 • сприяння розвитку молоді, популяризації активної громадянської позиції та формування лідерських якостей; 
 • сприяння ментальному здоров'ю жителів громад в умовах соціального дистанціювання
 • сприяння досягненню гендерної рівності та забезпечення дотримання рівності прав та можливостей;
 • сприяння покращенню стану навколишнього середовища

Ось приклади ідей для проєктів соціальної дії: 

 • Креативний простір: створення креативних елементів та мальовничих куточків благоустрою на вулицях міста.
 • Проведення заходів з метою підвищення рівня здоров’я молоді, безпечного способу життя та культури здоров'я серед молоді.
 • Екологічні та туристичні ідеї: прокладання еко-стежок, створення нових туристичних атракцій тощо
 • Творчі ініціативи: розвиток змістовного дозвілля молоді, молодіжні події, заходи тощо.
 • Ідеї, спрямовані на забезпечення доступу до громадських та туристичних об'єктів для людей з інвалідністю. 

Бюджет проєкту: 

На один проєкт соціальної дії надавалося до 30 000 грн.
Загальний бюджет пітчингу був 300 000 грн.
150 000 грн. надавала Британська Рада
150 000 грн. надавала Рудківська міська рада

Організатори Конкурсу:

1.Громадська організація «Молодіжна платформа»
2.Рудківська  міська рада Львівської області
3.Британська Рада та Європейський Союз, представлений Європейською Комісією, в рамках проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3) 

No Назва Підтримка проєкту SC3 Підтримка органу влади Власний внесок та внесок інших партнерів Мета проекту
1 Рівний  доступ до якісної освіти 0.00 30,000.00 18,300.00 Створення належних умов для забезпечення рівного доступу до освіти людей з інвалідністю в опорному закладі «Рудківська СЗШ І-ІІІ ступенів імені В. Жеребного». 
2 Екологічна стежка "Дивосвіт дендропарку Рудківський" 29,200.00 0.00 0.00 Реконструювати екологічну стежку дендропарку «Рудківський»  для проведення екозанять, екоекскурсій, корисного відпочинку дітей і дорослих, сприяючи прояву екологічної свідомості у різних верств населення, вивченню правил взаємовідносин людини і природи.
3 Дитина з майбутнім 0.00 28,290.00 850.00 Залучення дітей з інвалідністю до освітнього процесу, допомога в соціалізації, розвитоку спілкування шляхом забезпечення навчальним обладнанням ресурсної кімнати. Формування у мешканців громади толерантного ставлення та підтримки осіб з інвалідністю.
4 Від активної школи до активної громади 0.00 30,000.00 7,900.00 Проведення щотижневих занять із танцювальної аеробіки для учнів, їх батьків, педагогів  на відкритому спортивному майданчику біля школи  для розширення офлайн спілкування , покращення  співпраці між дітьми та дорослими мешканцями громади, формування навичок здорового способу життя.
5 У здоровому тілі – здоровий дух 0.00 29,600.00 3,955.00 Створити повноцінне спортивне середовище для збереження та зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку на території закладу дошкільної освіти. Залучити  більше дітей та батьків до занять спортом та здорового способу життя. 
6 Народний дім для молоді 0.00 30,000.00 4,700.00 Створити місце для цікавого дозвілля молоді.
7 Створення дитячої зони очікування 30,000.00 0.00 0.00 Забезпечити комфортні та позитивні емоції при перебуванні дітей у медичній установі, шляхом створення дитячого простору в амбулаторії.
8 Young leader 30,000.00 0.00 5,882.00 Облаштувати дитячий простір на шкільній території для проведення дозвілля і відпочинку  дітей.
9 Облагородження основних громадських місць у селі Колбаєвичі 16,600.00 0.00 5,500.00 Покращення комфорту та збереження чистих узбіч з залученням  жителів села.
10 Biblioart 10,530.00 0.00 12,500.00 Створення розвиваючої кімнати для дітей для проведення дозвілля у вільний від уроків час та відпочинку з батьками.

Загальна інформація: 

«Активні Громадяни» – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку, яка реалізовується в Україні з 2014 р.  

Організації – національні партнери: 
1.Херсонський Обласний Благодійний Фонд «Об’єднання»
2. Громадська організація «Міцна громада»
3. Громадська організація «Молодіжна платформа» 

Проєкт «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3) розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні. Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО “Міцна громада”,  ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України за винятком тимчасово окупованих територій. 

Європейський Союз, представлений Європейською Комісією. 

Британська Рада – це міжнародна організація Сполученого Королівства, що працює у більш ніж 100 країнах на шести континентах. Мета діяльності – розширення культурних відносин та розповсюдження освітніх можливостей.