Конкурс проєктів соціальної дії у Вознесенську

З 19 по 21 листопада 2020 року у Вознесенську відбувся пітчинг на рівні громади в рамках проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3)

Пітчинг проєктів – конкурс проєктів соціальної дії за фінансової підтримки Європейської Комісії та Британської Ради у співфінансуванні з органами місцевого самоврядування.

Проєкт соціальної дії – проєкт спрямований на позитивні соціальні зміни у громаді.

Хто міг взяти участь?

Взяти участь у пітчингу могли активні громадяни, які планували проєкт соціальної дії для розвитку своєї громади офлайн або онлайн та бажали отримати фінансову підтримку на його реалізацію.

Деталі участі у конкурсі (пітчингу) на рівні громади

У конкурсі проєктів могли брати участь мешканці міста Вознесенська від 18 років, які мали ідею щодо покращення життя громади, розвитку співпраці з місцевими органами влади для вирішення проблемних питань та досягнення спільної мети .

Всі проєкти мають бути реалізовані до 24 квітня 2021 року. Звітування за реалізовані проєкти надаються до 24 травня 2021 року. 

Які були вимоги до проєкту?

Проєкт повинен був базуватися на загальновизнаних суспільних цінностях, бути добре спланованим та стосуватися локально-глобальних зв’язків.

Проєкти могли бути спрямовані на:

 • зміцнення соціальної згуртованості в Україні;
 • створення та зміцнення зв’язків між волонтерами, владою, бізнесом та іншими учасниками суспільних процесів;
 • підтримку людей старшого віку та сприяння поширенню інклюзії (підвищення рівноправного доступу до середовища громади, зокрема людей з інвалідністю); 
 • сприяння розвитку молоді, популяризації активної громадянської позиції та формування лідерських якостей;
 • сприяння ментальному здоров'ю жителів громад в умовах соціального дистанціювання;
 • сприяння досягненню гендерної рівності та забезпечення дотримання рівності прав та можливостей;
 • сприяння покращенню стану навколишнього середовища.

Ось приклади ідей для проєктів соціальної дії:

 • креативний простір: створення креативних елементів та мальовничих куточків благоустрою на вулицях міста;
 • проведення заходів з метою підвищення рівня здоров’я молоді, безпечного способу життя та культури здоров'я серед молоді;
 • екологічні та туристичні ідеї: прокладання еко-стежок, створення нових туристичних атракцій тощо;
 • творчі ініціативи: розвиток змістовного дозвілля молоді, молодіжні фестивалі, події, заходи тощо;
 • ідеї, спрямовані на забезпечення доступу до громадських та туристичних об'єктів для людей з інвалідністю.

Бюджет проєкту:

На один проєкт соціальної дії надавалося до 20 000 грн

Загальний бюджет пітчингу 100 000 грн, з них:

 • 50 000 грн надавала Вознесенська міська рада
 • 50 000 грн надано в межах проєкту "Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)"

Організатори Конкурсу:

 • Благодійний фонд «Об’єднання»
 • Вознесенська міська рада
 • Британська Рада та Європейський Союз, представлений Європейською Комісією, в рамках проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3)
 • Громадська організація «Агентство економічного розвитку»

Переможці онлайн-пітчингу проєктів соціальної дії в Вознесенській громаді

No Назва Підтримка проєкту SC3 Підтримка органу влади Власний внесок та внесок інших партнерів Мета проекту
1 Подумай про майбутнє – обери здорове життя 17,179.50 2,820.50 12,000.00 Сформувати культуру поведінки спрямовану на статеве дозрівання та боротьбу зі шкідливими звичками серед підлітків та молоді Вознесенської громади шляхом проведення просвітницьких заходів з популяризації здорового способу життя.
2 Перші вознесенські змагання з велосипедного туризму 11,061.00 7,925.00 2,090.00 Активізувати молодих вознесенців (віком 11-15 років) до активних занять спортом шляхом залучення їх до організації та проведення змагань з велосипедного туризму в місті Вознесенську навесні 2021 року.
3 Майданчик єднання 1,100.00 18,900.00 2,000.00 Створення та  облаштування вільного простору для соціальної взаємодії дітей молодшого віку та молоді, шляхом покращення умов та облаштування дитячого майданчика на території Північного мікрорайону.
4 Невгамонько. Живи активно! 19,655.00 0.00 0.00 Спортивний проект по популяризації фізичного розвитку та здорового способу життя для мешканців Вознесенської ОТГ віком 12 – 50 років за допомогою залучення до спортивного туризму.
5 Активне дитинство 0.00 19,350.00 0.00 Покращення умов для активного і цікавого дозвілля дітей шляхом удосконалення дитячого майданчика у мікрорайоні «Натягайлівка» міста Вознесенська.

Загальна інформація:

«Активні Громадяни» – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку, яка реалізовується в Україні з 2014 р.

Організації – національні партнери: 

 • Благодійний Фонд «Об’єднання»
 • Неурядова організація «Міцна громада»
 • Неурядова організація «Молодіжна платформа»

Проєкт «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3) розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні. Він співфінансується Британською Радою та Європейським Союзом, та здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським регіональним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Європейський Союз, представлений Європейською Комісією.

Британська Рада – це міжнародна організація Сполученого Королівства, що працює у більш ніж 100 країнах на шести континентах. Мета діяльності – розширення культурних відносин та розповсюдження освітніх можливостей.